O mnie

Dziękuję za poświęcenie czasu, aby dowiedzieć się więcej o mnie i moim studio. Teraz dni wydaje się być przytłaczająca ilość wyborów w fotografów w Lublinie, I jestem bardzo wdzięczna za czas rozważania mnie.

Jestem żoną, matką dwóch słodkich dziewczyn.

Moja miłość do fotografii i chęć do wykonywania zacząła się jako nastolatek. Byłam formalnie szkolona w fotografii na Uniwersytecie Akademii Sztuki, ale nie zaprzeczę, że najcenniejsze lekcje, których nauczyłam się najbardziej były poza klasą, i na nogach stażu dla niektórych z najlepszych celebrytów i fotografów komercyjnych w Polsce.

Nie lubię za bardzo wiązać mojej fotografii z jakimś „stylem”, który jest zbyt ograniczający. Jednak jeśli poproszono mnie, aby przynieść wrażenie moich obrazów do słów powiedziałbym, lekkie i przewiewne, romantyczne i naturalne macierzyństwa i dziecka portretowania. Każdy klient, który lubię kierować przez cały proces, aby nigdy nie pozostawiać nikogo przychodzącego niepewnego, co zrobić lub jak pozować-mam to pokryte! Przez cały ten proces naprawdę czuję, że opuszczam każdą sesję, czując, że zyskałem nowego przyjaciela.

Moim celem podczas każdej sesji jest stworzenie lekkich i przestronnych, uroczych i niepowtarzalnych obrazów, które pozostaną prawdziwe i znane Twojemu życiu-a wszystko to przeplatając piękno sztuki portretowania. W rezultacie, stworzenie studia fotograficznego dla współczesnej rodziny.