Sesje ciążowe Lublin

Informacje o fotografii ciążowej Lublin

Kiedy jest najlepszy czas na sesję ciążową?

Sesje ciążowe Lublin najlepiej wykonać między 7 a 8 miesiącem ciąży ( 31-34 tygodnie). Jeśli pacjent nosi wielokrotność, blisko 6-7 miesięcy. Chociaż może to wydawać się trochę późno dla ciebie, chcemy mieć ten idealny brzuszek i pokazując go na sesji ciążowej!

Nie jestem pewna, czy chcę zrobić sesję ciążową i martwię się, że nie wiem, jak pozować, nie jestem pewna, czy czuję się na siłach?

Całkowicie Rozumiem, i wszyscy byliśmy tam w czasie ciąży. Słyszałam od wielu klientów, którzy chcieliby udokumentować ciążę po urodzeniu dziecka, więc mieli pamiątkowe zdjęcia do przekazania dzieciom. Podczas naszej sesji ciążowej będę cię ustawiała na każdym kroku. Powiem ci, kiedy się uśmiechać, gdzie patrzeć, dopasować ułożenie włosów, nigdy nie będziesz wiedzieć, co robić i jak osiągnąć wygląd w moich obrazach-to jest to, co Im tam!

Co mam ubrać na sesję ciążową?

Oferuję garderobę dla moich ciążowych klientów, choć niektórzy klienci wybierają również własną garderobę. Szafa jest kluczowa w sesji ciążowej i powinna być ceniona, aby jak najlepiej wykorzystać swoją inwestycję. Dlatego tak czy siak zdecydujesz, będziemy ściśle współpracować, pomagając czuć się pewnie i przygotowany wybierając najlepszy strój.Uwielbiam sukienki na sesjach ciążowych i polecam wszystkim moim klientkom je nosić. Na sesji ciążowej dostaniesz dwa spojrzenia do sfotografowania. Przed sesją, mój kompletny przewodnik garderoby zostanie wysłany, aby pomóc ci dowiedzieć się, jakie przedmioty chcesz nosić w dniu sesji.

Czy mój mąż i inne dzieci mogą dołączyć do mnie na sesji ciążowej?

Oczywiście! Mężowie są zawsze mile widziani, a dzieci są zachęcane do udziału w sesji ciążowej, jak również. To nie tylko szczególny czas w twoim życiu, ale i ich.

Gdzie odbywają się sesje ciążowe?

Sesje zdjęciowe odbywają się w studiu na terenie Lublina. Dla bardziej stylu życia, przytulne, intymne uczucie, polecam studio. Dla bardziej szczery i malowniczy czuć, polecam sesje lokalizacje. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie chcesz wykonać swoją sesję, możemy omówić, aby zobaczyć, co będzie dla ciebie najlepsze. Mam mnóstwo miejsc w moim rękawie w Lublinie jestem szczęśliwa, aby podzielić się z wami, aby pomóc przewodnik, gdzie czujesz się najlepiej!

Ile zdjęć powinienem oczekiwać, aby udowodnić z sesji?

Z sesji zdjęciowych macierzyństwa, należy spodziewać się w dowolnym miejscu od 60-80 zdjęć, wszystkie edytowane i retuszowane.

Czy obrazy są retuszowane?

Tak, Wszystkie obrazy, które kupujesz są zawsze retuszowane i edytowane. Jakość, którą widzisz na mojej stronie, jest tym, czego powinieneś się spodziewać w sesji

Kiedy zobaczymy nasze zdjęcia z sesji?

Twoje zdjęcia z sesji zostaną zaprezentowane w prywatnej galerii online 3-4 tygodnie po dacie sesji, gotowe do pobrania. Twoja galeria będzie w chronionej hasłem galerii, aby zobaczyć i podzielić się z kim chcesz!

Czy Mogę zakupić pliki cyfrowe z sesji ciążowej?

Tak! Żyjemy w erze cyfrowej i cenię sobie, że moi klienci pragną pozyskać pliki cyfrowe z sesji. Przy zakupie plików cyfrowych dostarczę Ci listę polecanych drukarek, aby uzyskać jak najwięcej zdjęć.