Sesje dziecięce Lublin

informacje o fotografii dziecięcej

Gdzie odbywają się sesje fotograficzne dziecięce?

Fotografia dziecięca i rodzinna (niemowlęta o rok i starsze) jest zawsze wykonywana w moim naturalnym studio. Moje studio jest centralną siedzibą Klientów z Lublina.

Kiedy jest najlepszy czas, żeby zrobić sesję dziecięcą?

Jeśli przegapiłeś sesje noworodkową Lublin, 3 miesiące w studio to świetny wiek na początek! W przeciwnym razie, polecam czekać, aby sfotografować swoje dziecko w wieku 6-8 miesięcy. Mniej więcej w tym czasie twoje dziecko uderza kilka uroczych chwil, takich jak siedząc, co daje nam o wiele więcej elastyczności i opcji w pozowaniu do sesji.

O której odbędą się sesje dziecięce?

Sesje dziecięce odbywają się zazwyczaj rano/wczesnym popołudniem w zależności od pory roku. Jeśli musimy pracować wokół czasu drzemki, proszę dać mi znać, jak możemy omówić te opcje, aby uzyskać swoje dziecko w kwiecie wieku!

Czy rodzina może zrobić kilka zdjęć z dzieckiem?

Oczywiście! Zdjęcia rodziny/rodzeństwa są zawsze zachęcane i mile widziane. Często Rozpoczynanie sesji z tylko mama lub tata pomaga dziecku rozgrzać się do kamery!

Co powiesz na garderobę, pomożesz mi wybrać to, co najlepsze?

Szafa jest tak ważna w każdej sesji fotograficznej, współpracuję bardzo ściśle z moimi klientami, aby upewnić się, że są wygodne z wyboru szafy, i dać wszelkie wskazówki potrzebne. Oferuję ci garderobę na sesje dziecięce, z której możesz skorzystać.

Ile zdjęć powinienem oczekiwać, aby udowodnić z sesji?

Sesje fotograficzne dziecięce są od 60-80 zdjęć, wszystkie edytowane i retuszowane.

Czy obrazy są retuszowane?

Tak, Wszystkie obrazy, które będą prezentowane są zawsze retuszowane i edytowane. Jakość, którą widzisz na mojej stronie, jest tym, czego powinieneś się spodziewać w sesji

Kiedy zobaczymy nasze zdjęcia z sesji dziecięcej?

Twoje zdjęcia z sesji zostaną zaprezentowane w prywatnej galerii online 3-4 tygodnie po dacie sesji, gotowe do pobrania. Twoja galeria będzie w chronionej hasłem galerii, aby zobaczyć i podzielić się z kim chcesz!

Czy Mogę zakupić pliki cyfrowe z sesji dla dziecka?

Tak! Żyjemy w erze cyfrowej i cenię sobie, że moi klienci pragną pozyskać pliki cyfrowe z sesji. Przy zakupie plików cyfrowych dostarczę Ci listę polecanych drukarek, aby uzyskać jak najwięcej zdjęć.

Czy mój zwierzak może być na sesji?

Chociaż kocham i doceniam futrzanych członków rodziny rodziny, ze względu na potencjalną alergię i środki sanitarne dla wszystkich moich klientów, zwierzęta domowe nie są dozwolone do udziału w sesjach studyjnych.