Sesje noworodkowe

Fotografia noworodkowa Lublin informacje

Kiedy jest najlepszy czas, aby zarezerwować sesję noworodkową?

Sesje noworodkowe lublin najlepiej zarezerwować w połowie drugiego trymestru ciąży. Sesje noworodkowe powinny być zarezerwowane co najmniej 6-8 tygodni z wyprzedzeniem, jak tylko ograniczona liczba noworodków są zaplanowane każdego miesiąca, aby ubezpieczyć jestem wolna, aby je wszystkie w wymaganym terminie po przyjeździe. Najlepszy czas na rezerwację jest zawsze przed narodzinami dziecka. Sesje noworodkowe odbywają się w studio poniedziałki-piątki, ponieważ weekendy są zarezerwowane przed sesjami nie czekamy na nasz temat przyjazdu!

Ile dni powinien mieć mój noworodek na sesję?

Sesje noworodkowe są najlepsze, gdy niemowlę jest w ciągu pierwszych 7-21 dni od urodzenia. To jest tak łatwe w ekscytacji przynosząc do domu nowe dziecko, aby zapomnieć lub pozwolić, aby czas minął, ale czas jest naprawdę krytyczne w planowaniu sesji noworodkowej. Proszę, aby wszyscy moi klienci dali mi znać w ciągu 3 dni od narodzin Twoich dzieci, aby upewnić się, że będziesz w grafiku w ciągu tych pierwszych cennych dni twojego życia nowych dzieci. Sesje noworodków odbywają się we wtorek lub czwartek po urodzeniu dziecka.

Potrzebujesz więcej informacji na temat przygotowania do sesji zdjęciowej noworodka? Wystarczy kliknąć na link odwiedziny sekcji zatytułowanej przygotowanie do sesji noworodkowej.

Czy opłata za sesję obejmuje zdjęcia rodziny / rodzeństwa?

Oczywiście! W każdej sesji zawsze dołączana jest najbliższa rodzina ( rodzice, rodzeństwo) na kilku zdjęciach. Rozszerzona rodzina nie jest w tym czasie uwzględniana w sesjach.

Mam przynieść rekwizyty na sesję?

Nie musisz nic zabierać na sesję, oprócz Twojego noworodka! Wszystko, co potrzebne do sesji, jest tutaj, w studiu. Jeśli masz jakieś pamiątki rodzinne, lub coś, co chciałbyś sfotografować na sesję, proszę przynieść je ze sobą, abyśmy mogli włączyć je do sesji.

Gdzie odbywają się sesje noworodkowe?

Sesje noworodkowe są zaplanowane w moim studio. Zaprojektowane dla pełnego komfortu dla Twojej rodziny i optymalnego naturalnego oświetlenia, aby uzyskać zdjęcia, które widzisz w moim portfolio, wszystkie materiały i rekwizyty potrzebne do nowej sesji zdjęciowej są dostarczane w studio.

Możesz mi powiedzieć coś więcej o swoim stylu fotografii noworodków?

Uwielbiam pracować z naturalnych, lekkich i ziemistych dźwięków, bez nadużywania rekwizytów, dając nowonarodzonej sesji fotograficznej ponadczasowy i organiczny wygląd. Łączę standardowe portrety ze stylem życia, aby uzyskać niepowtarzalny i osobisty dotyk swoich obrazów. Nie pozuję do żadnych nienaturalnych lub wymuszonych poz z noworodkami. Zobacz portfolio newborn, kliknij tutaj

Czego ode mnie wymaga sesja noworodkowa?

Nic, tylko dziecko! Nie wymagam, żebyś wstrzymywał karmienie dziecka przez jakiś czas przed naszą sesją lub nie pozwalał im zasnąć przed naszą sesją. To takie delikatne sesje, które należy obchodzić z najwyższą starannością. Oznacza to, że to samo dotyczy zaspokajania potrzeb dziecka niezależnie od jakichkolwiek zdjęć.

Proszę tylko o dodatkowy komplet ubrań do domu, wypadki zdarzają się podczas zdjęć!

Jak długo potrwa nasza sesja?

Większość sesji noworodków odbywa się od 1 do 1,5 godziny, ale czasami może potrwać nieco dłużej. Dobrze jest zaplanować cały 2-godzinny czas sesji. Fotografia noworodka jest bardzo delikatna w przyrodzie, więc te sesje zwykle trwają dłużej niż wszystkie inne sesje portretowe dziecka.

Możesz przyjść do mojego domu na sesję noworodkową?

W tej chwili nie oferuję sesji noworodkowej w domu, tylko w studio.

Jak długo fotografujesz noworodki?

Chociaż moja kariera fotograficzna rozpoczęła się zanim zakochałem się w fotografii noworodkowej, od 2010 roku specjalizuję się w fotografii noworodkowej i dziecięcej.

Kiedy zobaczymy nasze zdjęcia z sesji?

Twoje zdjęcia z sesji zostaną zaprezentowane w prywatnej galerii online 3-4 tygodnie po dacie sesji, gotowe do pobrania. Twoja galeria będzie w chronionej hasłem galerii, aby zobaczyć i podzielić się z kim chcesz!

Czy obrazy są retuszowane?

Tak, Wszystkie obrazy, które kupujesz są zawsze retuszowane i edytowane. Jakość, którą widzisz na mojej stronie, jest tym, czego powinieneś się spodziewać w sesji

Czy Mogę zakupić pliki cyfrowe z mojej nowej sesji?

Tak! Żyjemy w erze cyfrowej i cenię sobie, że moi klienci pragną pozyskać pliki cyfrowe z sesji. Przy zakupie plików cyfrowych dostarczę Ci listę polecanych drukarek, aby uzyskać jak najwięcej zdjęć.

Czy mój zwierzak może być na sesji?

Chociaż kocham i doceniam futrzanych członków rodziny, ze względu na potencjalną alergię i środki sanitarne dla wszystkich moich klientów, zwierzęta domowe nie są dozwolone do udziału w sesjach studyjnych.

Czy oferują Państwo zniżki na wspólną rezerwację sesji ciążowej i noworodka?

Tak! Proszę napisz do mnie poprzez kontakt z nagłówkiem do formularza kontaktowego dla aktualnych pakietów i cen lub po prostu kliknij tutaj!